הצטרפות כמשווק רשתי למוצרי RoboSites

 


מחשבון תכנון הכנסות פורום צ'אט שאלות נפוצות שלח לחבר
הסבר כיצד השיטה פועלת
רווח ממשי ממכירת מוצרים
יש לך שאלה? המומחים שלנו ישמחו לעזור לך
לתמיכה מקוונת עם נציג מכירות
 
FAQ
אוהב לפרגן לאחרים?
שלח לחבר את הלינק

הקמת אתר אינטרנט עסקי בהשקעה לא גדולה של כסף הוא עניין נפוץ בימיינו, כל אחד מאיתנו חולם להתעורר בבוקר ולגלות שנוספו לחשבונו כמה מאות שקלים. באמצעות הרשת השיווקית של Robosites ניתן לממש חלום זה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא למכור מוצרים באתר שאנו יצרנו עבורך. אינך נדרש לנהל את אתר האינטרנט הידידותי והנוח לתפעול. באמצעות עבודה יסודית תוכל לגלות שהקמת עסק באינטרנט יכול להוביל אותך לעצמאות כלכלית.
ככל שמעגל החברים שלך יהיה גדול יותר כך יהיה לך יותר קל לשווק ולמכור את מוצריך ליותר אנשים ותעשה יותר כסף. יש לך 2 אופציות להרוויח:
  • ממכירת מוצרים
  • ממכירת זכיונות
מכירת זכיונות לחברים תניב לך עמלה מהמכירה עצמה ומכל מכירה שיבצע החבר שהצטרף כסוכן ומחבריו שהפכו סוכנים שלו וכן הלאה. ככל שתצרף יותר חברים אשר הם יצרפו חברים נוספים רשת השיווק שלך תגדל ותייצר עבורך הכנסה מצטברת גדולה יותר.מכירת מוצרים שתבצע באתרך הינה מקור הכנסה נוסף, יותר מכירות = יותר הכנסות.


יצרנו עבורך את ההזדמנות העסקית האידיאלית ליצירת הכנסה נוספת במינימום זמן. כל מה שאתה צריך זה להפעיל את קשריך ואת חבריך, אנו נעשה את השאר, נספק את הלוגיסטיקה את הפלטפורמה הטכנולוגית, אז בוא ניגש לעניין ונתחיל לבנות את העסק הבא באינטרנט.

נוי השתחחרה מהצבא
היא כעת סטודנטית
גם היא רצתה להרויח בזמנה הפנוי מבלי שהדבר יפריע לה בלימודים


איציק רצה להגדיל את הכנסתו החודשית 
הוא רצה לפנק את משפחתו במתנות וטיולים. עכשיו הוא יכול!!