בניית אתרים לעסקים קטנים

חברת מיקרוליין פיתחה עבור עסקים קטנים ובינוניים את מערכת  המאפשרת בניית אתרים וניהול התוכן באתרים תדמיתיים,
אתרי מסחר אלקטרוני ובחנויות וירטואליות ובנוסף לבצע פעילויות קידום אתרים באמצעות התשתיות המובנות בתוכה.

האתרים הנבנים באמצעות פלטפורמת Robosites:

מתאימים לכל כיס ולכל תקציב

נבנים עם תאימות לדפדפנים
כוללים תשתיות לקידום אתרים
מאפשרים ניהול תוכן מכל מקום

למי מתאימה Robosites  
כמה מילים על מערכת ניהול התוכן


בניית אתרים במחיר שווה לכל כיס

 
 
 

פלטפורמת Robosites   המוצעת על ידי מיקרוליין מתאימה כאמור לעסקים קטנים ובינוניים. מחירי אתרים תדמיתיים בפלטפורמת Robosites מתחילים מסך של 1493 ₪ כולל מע"מ כולל אירוח לשנה , חנות וירטואלית (מקוונת) למסחר אלקטרוני מוצעת במחיר החל 5128 ₪ כולל מע"מ כולל אירוח לשנה .

בניית אתרי אינטרנט ותאימות לדפדפנים בפלטפורמת Robosites

בפלטפורמת Robosites הושם דגש מיוחד על תאימות לדפדפנים נפוצים דוגמת דפדפני מיקרוסופט אינטרנט אקספלורר גרסה 7 ומעלה (IE), דפדפן פיירפוקס בעברית (Firefox ) מבית מוזילה (Mozilla ) ודפדפן ספארי (Safari) בעת בניית אתרים תדמיתיים, חנויות וירטואליות, פורטלים .

למי מתאימה פלטפורמת  Robosites   לבניית אתרים

Robosites  מתאימה בראש וראשונה לעסקים קטנים, לספקי שירותי בניית אתרים, עיצוב אתרים , קידום אתרים וכו" כל אלו יוכלו למצוא כלים קלים ופשוטים להפעלה ועוצמתיים בפונקציונאליות אותם הם מספקים , מעצבי אתרים, יצרני אנימציות פלאש, בוני אתרים, מקימי אתרים, מזיני תכנים, משרדי פרסום ימצאו פתרונות נוחים עבורם לבניית אתרים עבור לקוחותיהם מאידך בעלי העסקים יוכלו לנהל את אתר העסק ללא צורך באנשי מקצוע בצורה קלה ויעילה. .

בניית אתרים קידום אתרים עצמי ברובוט החיפוש גוגל  - Google ) SEO )

צוות המומחים של מיקרוליין לקידום אתרים וביצוע אופטימיזציה לרובוטי החיפוש SEO)) פיתח מודול לקידום בסיסי של האתר בתוצאות החיפוש של רובוט החיפוש גוגל בהתאם להנחיות גוגל לשימושו של מנהל האתר. מודול זה המוטמע במערכת ניהול התוכן (CMS) מאפשר לבצע את הפעילויות הבאות לטיפול בסיסי בהכנה ל SEO ( Search engine optimization ):

בנייה אוטומטית של מפת אתר דינאמית עבור גוגל במבנה XML בשם Sitemap.xml כל שינוי שיוכנס ע"י בעל האתר ויפורסם יבוא לידי ביטוי ויוצג בקובץ ה XML הקובץ כולל את ההגדרות הבאות :

  • קביעת תדירות השינוי בכל תוכן דף
  • קביעת משקל תוכן דף ביחס לתכנים בדפים אחרים באתר
  • קביעת תאריך עדכון אחרון לכל תוכן

כמו כן מנהל האתר יכול לבצע את ההגדרות הבאות :

  • קביעת שם משמעותי לכל דף ע"י בעל האתר
  • קביעת כותרת הדף
  • קביעת מילות מפתח לדף תוכן
  • תיאור מקוצר של תוכן הדף
  • יכולת רישום שלAlt tag לכל תמונה
  • שימוש בתגיות H1, H2, H3 כנדרש על ידי מנועי החיפוש


סוגי האתרים המוצעים על ידי מיקרוליין

מיקרוליין מציעה באמצעות פלטפורמת Robosites    מגוון רחב של פתרונות לאינטרנט ובכלל זה : אתרי תדמית , אתרים קטלוגיים, גלריות, וחנות וירטואלית עם או בלי סליקה, כמובן שהסליקה כוללת מנגנוני אבטחה כמו . SSL. לכל חנות ברשת עגלת קניות, קופה ומערכת לניהול משלוחים ולחישובי ריבית לקנייה בתשלומים. מכל חנות וירטואלית ברשת האינטרנט ניתן לבצע סליקה של כרטיסי אשראי מול שרותי בנקאות אוטומטית (ש.ב.א) באמצעות מסופון של טרנזילה או פלא קארד או ממסופון של ספק שירותים אחר המאושר על ידי ש.ב.א .  ומיקרוליין

ניהול תוכן מכל מקום בעולם באמצעות רשת האינטרנט

מערכות ניהול התוכן המוצעות על ידנו מאפשרות בניית אתרים וניהולם מכל מקום בעולם בעזרת דפדפן האינטרנט אקספלורר של מיקרוסופט (ממשק מבוסס Web ) בניגוד למערכות בניית אתרים וניהול תוכן רבות אחרות. על מנת לנהל אתר או לקדמו במנוע החיפוש של גוגל אין צורך לבצע התקנות כלשהן במחשבי מנהלי האתר. מסיבה זו יכולים מנהלי האתר לנהל את אתר האינטרנט מהמשרד , מהבית, מחו"ל או מכל מקום שבו יש גישה לאינטרנט באמצעות דפדפן . מערכת ניהול התוכן המוצעת הינה רב לשונית ומאפשרת בניית אתר וניהולו במגוון שפות. שדרוגי הגרסאות מבוצעים אוטומטית ללא צורך בעדכון כלשהו במחשב מנהל האתר וכפועל יוצא זמינות ואמינות מערכת הניהול גבוהה ביותר .

כמה מילים על מערכת ניהול התוכן מתוך ספר ההדרכה של פלטפורמת ROBOSITES

סרגלי הכלים של עורך התוכן סרגלי הכלים הינם אוסף של כפתורים ורשימות נפתחות , אשר באמצעותם ניתן לבצע פעולות שכיחות (כגון, הדגשת הטקסט, שינוי צבע הגופן, בניית טבלאות, הוספת תמונה וכו'). מרבית הכפתורים עובדים באופן זהה לכפתורים בתוכנת מיקרוסופט וורד. תפקידי הכפתורים השונים וביצוע משימות שכיחות בעורך התוכן עיצוב טקסט, שינוי סוג הגופן, שינוי גודל הגופן, החלת סגנונות CSS, החלת כותרות (H1, H2..), עבודה עם קישורים, עבודה עם תמונות, עבודה עם טבלאות, יבוא והכנסת טבלה מתוכנת Microsoft , שילוב סרטוני פלאש, עבודה עם מדיה, עבודה עם מסמכים, עבודה עם תבניות, מיפוי תמונה .

להצעת מחיר  או לפרטים נוספים לחץ כאן